Спеціаліст з бронювання зв'яжеться з Вами найближчим часом
Несприятливі екологічні умови в поєднанні з частими стресами, незбалансованим харчуванням і хронічними недосипами безпосередньо позначаються на зовнішності. Перш за все, страждає шкіра обличчя і тіла: вона може лущитися або навпаки – блищати від надлишку шкірного жиру, стає шорсткою і нерівною, мати малоприємний сіро-жовтий відтінок. Погіршувати ситуацію може недолік кисню, зловживання солярієм і всілякі ускладнення зі здоров’ям.
Коли звичайні засоби по догляду за обличчям і тілом виявляються безсилі, на допомогу приходять салонні процедури. У число лідируючих входить алмазна мікродермабразія, що практикується косметологами RP і великими салонами краси по всій країні. Вона вважається малоінвазивною, оскільки практично не травмує шкіру, проста в застосуванні, дає швидкий і стійкий ефект. Процедура була придумана більше 40 років тому в Італії, і до сих пір має величезний успіх в різних країнах світу.
Мікродермабразія – це мікрошліфування шкіри, прибирає ороговілі частинки з поверхні, розгладжує поверхню шкірного покриву, а також стимулює оновлення клітин. В ході процедури використовують спеціальні склади з мікрокристалами, які під певним тиском впливають на шкіру. Сеанси відрізняються безболісністю і високою швидкістю проведення, вимагають мінімальної підготовки від пацієнта. Капіляри і кровоносні судини залишаються цілими і неушкодженими.
Цікавий факт: абразивні частинки складу для мікродермабразії за своїм діаметром набагато менше, ніж в скрабах. Кристалічна структура дозволяє ефективно захоплювати залишки шкірного жиру, що зібрався в порах, а також «зрізати» відмерлі клітини верхніх шарів без помітних пошкоджень. Паралельно з цим шліфуються зморшки і складки: після процедури вони стають менш вираженими. Шкіра починає «сяяти», підсвічуватися зсередини – саме такий ефект сьогодні на піку моди.
До складу салонної мікродермабразії входять частинки оксиду алюмінію. Вони мають унікальну будову, і при розгляді під мікроскопом схожі на необроблені алмази з великою кількістю гострих граней. Завдяки цьому процедура отримала назву алмазної. Додатковими компонентами є сполучні речовини, що надають складу необхідної консистенції.
Основні показання для мікродермабразії такі:
Головними протипоказаннями до мікродермабразії в салоні або у дома є:
Особливу обережність слід проявляти власницям тонкої, схильної до сухості, чутливої шкіри, а також людям з папіломами, родимками, невусами і рідними плямами. Якщо є негативна реакція на оксид алюмінію і інші метали, косметолог може запропонувати альтернативу – систему без кристалів. Ось її основні відмінності:
Кристалічна мікродермабразія, виконувана фахівцями RP дозволяє домогтися такого корисного ефекту:
Додатково до цього обличчя набуває ніжний рівний колір, а тіло стає просто ідеальним!
Відразу після сеансу можливий легкий дискомфорт, незначні набряки, почервоніння або гематоми, проте вони незабаром безслідно зникають. Важливо стежити за тим, щоб кристалічна суміш не потрапляла в очі. З цією метою професійні косметологи часто використовують марлеві або тканинні пов’язки, прикриваючи ними повіки пацієнта.
Ще один показник високої якості процедури – зволожуючий крем, який наноситься після дермабразії. Фірмова косметика швидко усуває неприємні симптоми: легке печіння, поколювання, почервоніння, відчуття стягнутості.
Мікродермабразія – скільки потрібно процедур? Щоб добитися стійкого результату, необхідно пройти повний курс алмазної мікродермабразії, ціна якого залишається в доступних межах. Це 4-6 сеансів, які виконуються протягом 10-14 днів. Для обличчя і тіла рекомендують проходити один курс приблизно раз на півроку, для рук – раз в 3-4 місяці.
Основний догляд після алмазної мікродермабразії заснований на таких правилах:
Якщо вас долають веснянки, або на тильній стороні кистей з’явилися старечі плями – саме час записатися на мікродермабразію шкіри обличчя або рук. Вона не є 100% -вим захистом від старіння, зате дозволить приховати косметичні дефекти, зберігши здоров’я вашої шкіри.
Важливо не просто пройти курс процедур, а й підібрати грамотний догляд. Зазвичай косметологи рекомендують щодня користуватися кремами та лосьйонами з легким освітлюючим ефектом, а також інтенсивно живити і зволожувати шкіру. При кожному виході на вулицю не забувайте наносити на шкіру сонцезахисні засоби, щоб попередити новий етап пігментації.
Щоб знизити травмованість процедури, наносять на попередньо очищену і зволожену шкіру обличчя. За численними відгуками пацієнток, шліфування підвищує ефективність застосування косметики, а також знижує її витрату, що дуже вигідно.
Зволожуючі креми, які наносять на шкіру після проходження мікродермабразії, вбираються набагато краще і швидше, а їх активні речовини глибше проникають в шкіру. Тональні засоби також наносяться краще, розподіляються тонким рівномірним шаром, менше скочуються протягом дня.
Стандартний протокол процедури мікродермабразії для шкіри шиї та зони декольте аналогічний обробці обличчя і рук. Шкіру попередньо очищають і зволожують, а потім за допомогою апаратної насадки подають під тиском мікрокристали.
Проходження курсу мікродермабразії для шиї декольте дозволяє приховати ваш справжній вік, а також підготуватися до важливої фотосесії або святкового заходу, коли необхідно блищати в наряді з відкритими грудьми або плечима. Це відмінний спосіб позбутися від в’ялості, складок і темних плям.
Один з найпоширеніших питань у жінок – коли краще робити мікродермабразію для шкіри рук? Жорстких сезонних обмежень немає, проте доведеться подбати про захист рук від холоду, сонця і жорсткої води. Тому косметологи рекомендують в період проходження курсу процедур і як мінімум 1 тиждень після нього використовувати рукавички для виконання будь-яких домашніх справ, а також захищати руки при виході на вулицю за допомогою кремів. У зимовий час не забувайте про теплі рукавичках, і обов’язково підберіть жирний крем для живлення і зволоження шкіри.
Мікродермабразію рук рекомендують регулярно робити тим, хто:
Процедура універсальна, підходить не тільки жінкам, а й чоловікам, що стежать за собою.
За свідченням тих, хто хоча б один раз пройшов курс мікродермабразії обличчя, шиї, зони декольте або рук, корисний ефект від процедури ви побачити одразу. Стан і колір шкірного покриву помітно покращуються, що видно неозброєним оком, і цей результат зберігається досить довгий час. Шкіра стає м’якою, приємною на дотик, гладкою, еластичною. Зникають нерівності, шорсткості, зменшуються в діаметрі пори, зникають чорні точки, а нові комедони з’являються в меншій кількості.
За відгуками пацієнток, мікродермабразію особливо добре робити:
Примітка: відгуки взяті з відкритих джерел.
Професійні косметологи, в тому числі і фахівці косметологічного кабінету RP, сходяться на думці, що процедура має високу ефективність. Якщо ви хочете отримати кращий результат від шліфування обличчя і мікродермабразії, важливо:
Існують фірмові аналоги салонної процедурою. Наприклад, у знаменитого бренду Мері Кей мікродермабразія представлена в компактному двоетапному варіанті, яким можна користуватися в домашніх умовах:
Ефект помітний вже після першого застосування, і трохи поступається салонному за глибиною впливу і стійкості. Підходить для жінок, які прагнуть мати гарний вигляд, але не мають у своєму розпорядженні вільний час для відвідування косметолога.
Фахівці Rixos Prykarpattya пропонують поєднати турботу про здоров’я і догляд за собою. У нашому санаторії ви зможете зробити будь-які процедури, спрямовані на лікування хронічних хвороб і відновлення організму, а заодно пройти мікродермабразію і лазерну шліфовку, подбавши про свою зовнішність. Довірте своє обличчя і тіло справжнім професіоналам!
Спеціаліст з бронювання зв'яжеться з Вами найближчим часом