Park area, hotel Rixos
Rixos Prykarpattya
відпочинок в парку, готель Ріксос
Отельный комплекс Риксос Прикарпатье
номер готелю Ріксос
Мейер-терапия
Програма Майер терапії, готель Ріксос
Игра в русский бильярд, отель Риксос
Гідро масаж, готель Ріксос Прикарпаття
Конференц-зал в готелі Ріксос Прикарпатя
ключ от номера, отель Риксос
Ресторан Европейской кухни, Риксос Прикарпатье
Вестибюль отеля, Риксос Пркарпатье
Про програму Доктора Майера, готель Риксос Прикарпаття

Про програму
доктора Майєра

#
очищення та оздоровлення
Про терапію Майєра
Фото доктора Майера, Риксос
Лікар Ф.К. МАЙЄР
Історія терапії

Австрійський лікар-натуропат і дослідник Франц Ксав’єр Майєр (1875-1965) розробив курс дієтичного лікування на початку XX століття. Ф.К. Майєр тривалий час вів лікарську практику в санаторіях Європи, які спеціалізувалися на лікуванні захворювань травної системи. Терапія Майєра – це результат багаторічної роботи доктора зі спостереження і лікування пацієнтів з патологіями травної системи.
Дослідження Ф.К. Майєра дозволили виявити зв’язок між травною системою і багатьма хронічними захворюваннями інших систем організму, включаючи проблеми з опорно-руховим апаратом.
Доктор Майєр розглядав організм як єдину систему, яка за сприятливих умов здатна до саморегуляції і самовідновлення. Він розробив звід рекомендацій для створення таких умов. Ці принципи лягли в основу терапії, ефективність якої зазнали десятки тисяч пацієнтів по всьому світу.

Дія терапії Майера, Ріксос Прикарпаття
ЗДОРОВИЙ КИШКІВНИК
Корінь організму

Ф.К. Майєр розглядав травну систему як найголовнішу в організмі, а тонкий кишківник – як центральний і найважливіший орган людини. Він бере участь у виробленні важливих нейромедіаторів і гормонів, включаючи гістамін і серотонін, і регулює роботу всього організму. Тут відбувається процес травлення, засвоєння і доставлення поживних речовин в організм, виведення продуктів життєдіяльності.
Забруднення кишківника сприяє інтоксикації всього організму. Проблеми з травленням призводять до різних захворювань шлунково-кишкового тракту: ожиріння, гастрит, холецистит, панкреатит. Викликають діабет, імпотенцію, неврологічні патології, включаючи депресію, порушення сну, мігрені, можуть привести до розвитку онкології. Здоров’я кишківника – основа довгого і здорового життя.

Спеціальний курс діети по Майеру, готель Ріксос
A special diet course in Mayer, Rixos Hotel
Індивідуальна дієта по Майеру, готель Ріксос
М'ясное блюдо, отель Риксос
Individual diet on Mayer, hotel Rixos
Система харчування по Майеру, готель Ріксос
Система питания по Майеру, отель Риксос
Mayer system of Eating, hotel Rixos
ПРАВИЛЬНА ПОСТАВА
ШКТ і руховий апарат

Під час досліджень доктор Майер виявив тісний зв’язок між патологіями шлунково-кишкового тракту і порушеннями в опорно-рухової системи. Кишківник і органи черевної порожнини впливають на стан хребта і поставу при ходьбі. Різні запальні процеси можуть надавати внутрішній тиск на сусідні органи, змінювати поставу, викликати викривлення хребта, приводити до подальших кістково-м’язовим патологічних змін.
Сприятлива дія терапії на кишківник і шлунково-кишкового тракту допомагає усунути роздратування, зупинити запальні процеси та зняти напругу з внутрішніх органів. Відновлення засвоюваності кишківника підвищує ефективність обмінних процесів – поліпшується насичення тканин організму потрібними мікроелементами та живильними речовинами.

Оздоровчі процедури Майер терапії, Ріксос Прикарпаття
Майер терапия, отель Риксос, Украина
Wellness treatments Mayer therapy, Rixos Prykarpattya
Лечение в соляной комнате, отель Риксос
Mayer Program Complex, Rixos Hotel
мікробіом
Самостійна система

Вчені почали виділяти мікрофлору кишківника в окрему самостійну систему організму. Ф.К. Майєр акцентував особливу увагу на складі мікрофлори. Бактерії всередині кишківника формують і захищають слизову оболонку на стінках кишківника, виробляють ферменти і беруть участь в процесі травлення, можуть впливати на психоемоційний стан. Кишківника – це ідеальне середовище для розвитку і розмноження мікроорганізмів.
Порушення балансу в мікрофлорі кишківника, зараження патологічними бактеріями, грибками або паразитами – все це призводить до неправильної роботи шлунково-кишкового тракту і розвитку подальших ускладнень. Дисбактеріоз – одна з хвороб сучасної цивілізації. Під час терапії здорова мікрофлора кишківника відновлюється.

Оздоровчий центр Rixos
ДІАГНОСТИКА
Методологія досліджень

Тонкий кишківник погано піддається сучасним апаратним методам дослідження. Доктор Майєр протягом усього життя розробляв методологію діагностики, яка враховує всі можливі аспекти: результати аналізів, анамнез, оцінку психологічного стану, конституції тіла. Надається значення запахів з рота, кольором і запахом виділень, станом шкіри і волосся, слизових, очей, судин.
Особливе місце в системі досліджень займає мануальна діагностика і пальпація органів черевної порожнини, яка також дозволяє спостерігати за прогресом в процесі лікування. Комплексна діагностика за методологією доктора Майєра дозволяє завчасно виявити проблеми і приховані патології, скорегувати курс терапії в залежності від індивідуальних особливостей.

Специальный курс диеты по Майеру, отель Риксос
ОЧИЩЕННЯ І ВІДПОЧИНОК
Принципи терапії

В основі терапії доктора Майера лежить очищення кишечника від накопичених шлаків і токсинів, а також відпочинок травної системи і всього організму. Розвантажувальне дієтичне харчування знижує напругу і активізує перистальтику стінок кишечника. Це сприяє природному очищенню та детоксикації. Відпочинок, спокій, відсутність стресів, неспішні руху і помірні аеробні фізичні навантаження створюють умови для регенерації та відновлення кишечника. Вісцеральний масаж органів черевної порожнини збільшує терапевтичний ефект, покращує кровообіг, сприяє відтоку лімфи.

У процесі лікування відбувається навчання важливим правилам і принципам харчування. Виробляються звички, що дозволяють зберігати результати терапії.

Консультация врача, медицинский центр Риксос
Покази
Дія терапії

Терапія доктора Майєра корисна всім, незалежно від віку та наявності хронічних ускладнень або захворювань. Терапевтичний ефект проявляється навіть у літніх пацієнтів, однак чим раніше почати слідувати принципам Майєра, тим краще. Проходження терапії рекомендується періодично повторювати: кишківник – це двигун, який потребує своєчасного обслуговування. Його якісна робота – запорука здорової життєдіяльності.
Майєр-терапія рекомендована при різних порушеннях травлення і захворюваннях шлунково-кишкового тракту, неврологічних розладах, проблемах з опорно-руховим апаратом, шкірних патологіях, підвищеному стресі, безплідді та депресії. До протипоказань відноситься загострення хронічних станів, вагітність.

Прогулянка по території гоельного комплексу Ріксос
ЕФЕКТИВНІСТЬ
Результати терапії

Після проходження курсу терапії доктора Майєра спостерігаються значні зміни в роботі організму. Вдається повністю перезавантажити та налагодити роботу кишківника і травної системи. Детоксикація організму, відновлення балансу мікроелементів, поліпшення обміну речовин – про ефективність свідчать результати щоденних аналізів.
Омолодження, зниження ваги, поліпшення стану шкіри та волосся, позитивне психоемоційний стан – звичний результати терапії. Підвищується якість і ефективність процесу травлення. Змінюється постава, вирівнюється хребет, відновлюється розташування органів черевної порожнини. Відновлюється запас енергії та зростає продуктивність. Змінюється спосіб життя. Виробляються корисні звички.

Церемония открытия Академии Майер-терапии, Риксос
Працівники Академії Майер-терапії, Ріксос Прикарпаття
Mayr Prevent
Краса, здоров'я, молодість

Зовнішність людини – це пряме відображення внутрішнього стану організму. Зв’язок між красою і здоров’ям була відома Ф.К. Майєру. Терапевтичний ефект методики допомагає організму очиститися і відновити ресурсний баланс. Це уповільнює процеси старіння, повертає молодість і природну красу.
Терапія доктора Майєра лягла в основу превентивної медицини та стала самостійною медичною практикою. Mayr Prevent ® – зареєстрований знак, що дозволяє вести лікування за методикою тільки сертифікованим центрам і лікарям. Rixos Prykarpattya володіє ексклюзивним статусом Академії Майєр-терапії в Україні, на базі якої працює перший і єдиний в країні ліцензований центр терапії доктора Майєра.

очищення й омолодження
Курси Майєр-Терапії
Зв'яжіться з нами
Виберіть спосіб оплати
Забронювати
Оплатити при поселенні в готель
Дата прибуття
Дата прибуття
Дата від’їзду
Проходження будь-якої програми починається мінімум з наступного після заселення дня.

Період  ночей

Вартість  грн

* Вартість програми вказується для однієї особи і не включає оплату за проживання
Дата прибуття
Дата від’їзду
Проходження будь-якої програми починається мінімум з наступного після заселення дня.

Період  ночей

Вартість  грн

* Вартість програми вказується для однієї особи і не включає оплату за проживання
Дата прибуття
Дата від’їзду
* Вартість програми вказується для однієї особи і не включає оплату за проживання
Дата прибуття
Дата від’їзду

Купівля новорічного банкету доступна при проживанні в готелі протягом 3 ночей в період з 30.12 до 02.12. Також у Вас є можливість поселитися раніше і поїхати пізніше позначених дат.

Для підтвердження бронювання необхідно внести повну оплату за програму новорічного банкету. У Вас буде можливість оплатити банкет окремо або разом з проживанням після завершення бронювання на сайті.

Дата прибуття
Дата прибуття
Дата від’їзду
Проходження будь-якої програми починається мінімум з наступного після заселення дня.

Період  ночей

Вартість  грн

* Вартість програми вказується для однієї особи і не включає оплату за проживання
Дата прибуття
Дата від’їзду
Лікування за програмою Майєра, починається виключно по вівторках

Період  ночей

Вартість  грн

* Вартість програми вказується для однієї особи і не включає оплату за проживання
  • Для бронювання терапії Майєра, потрібно здійснити передоплату в розмірі 30% від вартості програми
  • Забронювати програму Майєра можна тільки при проживанні в готелі RIXOS, на весь період лікування
  • Проживання для пацієнтів, що проходять програму Майєра, розраховується за тарифом Room only
Лікування за програмою Майєра, починається виключно по вівторках
Лікування за програмою Майєра, починається виключно по вівторках
Лікування за програмою Майєра, починається виключно по вівторках
Лікування за програмою Майєра, починається виключно по вівторках
Лікування за програмою Майєра, починається виключно по вівторках
Лікування за програмою Майєра, починається виключно по вівторках
Програми Майєра
Оберіть тривалість програми Майєра
Програма Check-Up
Програма Check-Up
ф
Програма Check-Up
Програма Check-Up
Програма Check-Up
Програма Check-Up