Відділ променевої діагностики

Відділ променевої діагностики — забезпечує потреби гостей у діагностиці за допомогою ультразвуку, рентгену та магнітно-резонансної томографії.

Ультразвукове дослідження завдяки своїй високій інформативності, неінвазивності, можливості повторення без шкоди для здоров’я пацієнта з метою контролю за перебігом захворювання, займає одне з провідних місць серед інших методів дослідження.

Рентгенологічний кабінет медичного центру оснащений сучасним апаратом, за допомогою якого проводяться дослідження високої якості. При проходженні обстеження пацієнти отримують мінімальне променеве навантаження.

За допомогою рентгенологічних досліджень проводять діагностику шийного, грудного, поперекового відділу хребта, як в стандартних проекціях так і з функціональними пробами, що допомагає діагностувати нестабільність хребців різних відділів хребта, проводять рентгенографію суглобів, органів грудної клітки та зубів.

Магніторезонансна томографія (МРТ) — це складний, але безпечний і ефективний метод діагностики, не пов’язаний з іонізуючим випромінюванням. До основних переваг МРТ відносять неінвазивність, безпеку, тривимірний характер отриманих зображень, високу диференціацію м’яких тканин. При даному методі досліджуються патологічні процеси головного і спинного мозку, хребта, малого тазу, нирок, печінки, великих суглобів, м’яких тканин, судин.

Електрокардіографічне дослідження, ЕХОКГ серця служать незамінними методами діагностики й оцінки резервів серцево-судинної системи, ступеня ішемічної хвороби серця, ідентифікації аритмій, всіх типів блокад, вад серця. Ці дослідження забезпечують контроль за реабілітацією хворих із захворюваннями серця і визначають професійну придатність спортсменів та тих пацієнтів, які вирішили розпочати активний спосіб життя. Визначення ефективності лікування або резервів серцево-судинної системи проводиться за допомогою стрес-системи або ЕКГ-тесту з дозованим фізичним навантаженням.

 

Facebook
Twitter Google+
VKontakte Foursquare YouTube
Онлайн чат