Спеціальні пропозиції

 

RIXOS VIP CLUB

Постійні гості – це наша гордість, ознака того, що наша праця досягає поставленої мети – максимального задоволення очікувань тих, хто обирає для свого відпочинку та оздоровлення «Rixos-Prykarpattya».
Для Вас, наші шановні друзі, розроблена система накопичувальних знижок. 

Умови отримання дисконтних карт RIXOS VIP CLUB.

  • Якщо Ви сумарно прожили в нашому комплексі 30 діб і більше, то отримуєте дисконтну карту RIXOS CLASSIC, що передбачає знижку на проживання в розмірі 10% від обраного тарифу.

Власники даних карт також мають право на безкоштовний ранній заїзд з 06:00, попередньо підтверджений службою продажу та маркетингу або службою прийому та розміщення при наявності вільних номерів.

  • Якщо Ви сумарно прожили 60 діб і більше або 30 діб в номерах люксових категорій, то отримуєте дисконтну карту RIXOS ARGENTUM, що передбачає знижку на проживання в розмірі 15% від обраного Вами тарифу.

Власники даних карт також мають право на:

- безкоштовний ранній заїзд з 06:00 та пізній виїзд до 19:00, попередньо підтверджені службою продажу та маркетингу або службою прийому та розміщення при наявності вільних номерів,
- надання 15% знижки від обраного тарифу при одночасному проживанні разом із власником карти на додатковий номер.

  • При досягненні сумарно прожитого терміну 90 діб і більше або 50 діб в номерах люксових категорій Ви отримуєте дисконтну карту RIXOS AURUM, що передбачає знижку на проживання в розмірі 20% від обраного тарифу.

Власники даних карт також мають право на:

- безкоштовний ранній заїзд з 06:00 та пізній виїзд до 19:00, попередньо підтверджені службою продажу та маркетингу або службою прийому та розміщення при наявності вільних номерів,
- надання 20% знижки від обраного тарифу при одночасному проживанні разом із власником карти на два додаткових номера.

Для підтвердження права на отримання знижки необхідно при поселенні надати адміністратору рецепції дисконтну карту та документ, що засвідчує особу.

Власникам дисконтних карт RIXOS AURUM пропонується накопичувальна бонусна програма. Кожен власник карти RIXOS AURUM, що прожив в комплексі певну кількість ночей (з 01.01.14р.) і накопичив певну кількість балів, при наступних візитах має можливість отримати додаткову послугу в обмін на накопичені бали (1 бал – 1 ніч проживання в комплексі):

  • Підвищення категорії номера на 1 рівень – 40 балів;
  • Підвищення категорії номера на 2 рівня – 80 балів;
  • Підвищення категорії номера на 3 рівня – 120 балів.

Підвищення категорії номеру проводиться при наявності вільних номерів категорії вище за категорію номеру, заброньованого гостем. При відсутності вільних номерів для отримання додаткової послуги скористатись нею можна під час наступного візиту.

Гості, які проживають в комплексі мають можливість придбати подарункові сертифікати номіналом 5000, 10000 та 15000 грн зі знижкою згідно діючої програми лояльності.

Ми постійно працюємо над тим, щоби вдосконалити асортимент і якість послуг, що надаються в «Rixos-Prykarpattya».

Дана пропозиція дійсна тільки за умови прямого бронювання у готелі.
Пропозиція не дійсна при бронюванні номерів через посередників, таких як туристичні агентства, туристичні оператори та сайти online-бронювання.

← ВСІ СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ
 
Facebook
Twitter Google+
VKontakte Foursquare YouTube
Онлайн чат