Салон краси

Чарівний світ перетворення «Casa Deі» — місце, що має успіх не тільки у прекрасної половини людства, але й змушує затриматися в ньому чоловіків. Адже шикарною зачіскою, манікюром і епіляцією справа не обмежується. Завдяки цілому комплексу процедур Ваш зовнішній вигляд і внутрішній світ після відвідування нашого салону краси досяють гармонії.

Неймовірне відчуття легкості та ейфорії подарує Вам Thermo Spa Concerto — унікальна система для відновлення життєвих сил, що створює особливий комфорт, ніжно прогріваючи тіло, розслабляючи всі групи м'язів, знімаючи навантаження з хребетного стовпа.

Традиційні методи натуротерапії, використання пару, сонячного тепла в сполученні з водою, із м'якою зміною кольору і букетом улюблених ароматів, розслаблять і відновлять життєві сили тих, хто забажає відвідати SPA-капсулу. Гідрофузія, хромотерапія, музикотерапія, інфрачервоне тепло, вібромасаж — це далеко не весь список процедур, які Ви можете пройти завдяки SPA-капсулі.

Дієвий та безпрограшний засіб боротьби з перенавантаженнями та втомою є гідромасажна ванна.

В кабінеті вакуумної терапії використовуються тільки кращі новинки косметології та естетичної медицини для усунення целюліту. Приємні та безболісні процедури допоможуть відновити і підтримати молодість і красу Вашої шкіри. Ще один ефективний метод боротьби з целюлітом — це пресотерапія. За допомогою лімфодренажного масажу Ваш організм позбудеться від надлишків рідини і шкідливих речовин, покращиться кровообіг, а отже і Ваш зовнішній вигляд.

У кабінеті міостимуляції Ви зможете швидко позбутися від зайвої ваги, покращити форми свого тіла і зміцнити м'язи.

Для завершення Вашого неповторного образу відвідайте майстра з манікюру і педикюру та стиліста — перукаря, який надасть фахові рекомендації по лікуванню Вашого волосся і поліпшенню його структури.

Залишивши салон краси і відчувши на собі захоплені погляди, Ви отримаєте справжню насолоду від власної чарівності!

 

Facebook
Twitter Google+
VKontakte Foursquare YouTube
Онлайн чат