НОВИНИ

Терапія за доктором Майєром в Україні

Методика австрійського лікаря Ф.К. Майєра успішно вирішує проблеми зі здоров'ям, пов'язані з розладом травлення, обміном речовин і вагою.
Розроблена більше 100 років тому концепція лікування шляхом очищення кишечника вдало використовується лікарями в Австрії, Німеччині, Швейцарії, Іспанії, Італії, а з минулого року в Україні.


Про те, чому дана програма отримала таке визнання, розповість нам головний лікар курортного комплексу «Rixos-Prykarpattya» Николайчук Богдан Яремович.

1) Чому стали практикувати терапію по доктору Майєру в курортному комплексі «Rixos-Prykarpattya»?

Лікувальні фактори в Трускавці тісно перетинаються з основними принципами Майєр-терапії. Тому було прийнято рішення застосувати дану методику в нашому комплексі. Були запрошені австрійські професори, які провели кілька курсів навчання нашого персоналу. Очолював групу австрійських фахівців л-р Алекс Вітасек, президент Міжнародної Асоціації лікарів Майера. Наш комплекс був успішно сертифікований, і в червні 2013 року перша група пацієнтів пройшла курс лікування.

2) Кому, перш за все, показане лікування по Майєру? І чи є протипоказання?

Терапія показана і як метод лікування, і в якості потужної профілактики захворювань. Існує ряд протипоказань у вигляді загострення хронічних захворювань, наприклад. Не показано проходження Майєр-терапії дітям, вагітним і годуючим матерям.

3) Як «працює» дана програма? За рахунок чого з'являється ефект оздоровлення?

Якщо коротко, то ефект досягається за рахунок детоксикації та очищення організму, внаслідок нормалізації роботи кишечника. Нормалізація роботи кишечника, в свою чергу, відбувається за рахунок індивідуальної дієтотерапії, лікарських масажів, низки спеціальних процедур, фізичних вправ і прийому сольових розчинів.

4) Які терміни проходження терапії існують або рекомендуються? Яка вартість курсу?

Курс Майєр-терапії рекомендується на термін не менше 14 днів. У нашому комплексі проводяться курси 14-денні та 21-денні. Слід зазначити, що вартість в 2-3 рази нижче вартості аналогічної програми, наприклад, в Австрії. Лікар Вітасек, жартуючи, каже, що рекомендує «Rixos-Prykarpattya», як найбільший і недорогий центр терапії по Майєру в Європі. При цьому він дуже задоволений результатами, отриманими пацієнтами в Трускавці.

5) Наскільки я зрозумів, результат терапії залежить від строгості дієти. Обмежуєте ви пацієнтів в прийомі не рекомендованої їжі під час проходження терапії? Іншими словами, наскільки ви строгі з вашими пацієнтами?

Кожному пацієнту підбирається індивідуальна дієта, строго виключаються «заборонені» продукти, і якість лікування повністю залежить від неухильного виконання пацієнтом рекомендацій лікаря.

6) За рік роботи «Rixos-Prykarpattya» напевно відвідали пацієнти, що мають досвід оздоровлення по Майеру в європейських клініках. Чи вдалося вам виправдати їх очікування, чи були відгуки?

Так, у нас неодноразово були пацієнти, які перше проходили курс оздоровлення по доктору Майеру в європейських клініках, і ми не тільки виправдали їх очікування, але і в деяких аспектах перевершили їх. Про це свідчать той факт, що багато хто з них вже цього року проходять у нашому комплексі повторний курс. Адже для підтримки гарної фізичної форми рекомендується проходити програму терапії по Майеру, регулярно, 1-2 рази на рік.

← ВСІ НОВИНИ
Facebook
Twitter Google+
VKontakte Foursquare YouTube
Онлайн чат