Лікувально-реабілітаційний відділ

Медичний центр надає максимальні можливості для оздоровлення, профілактики і відновлення з допомогою величезного комплексу фізіотерапевтичних процедур, які відповідають останнім медичним вимогам:

 • Гідро-лазерний масаж ясен і ротової порожнини — використовується для лікування і профілактики широкого кола захворювань пародонту. Показаний при всіх формах і стадіях стоматологічних захворювань.
 • Електростимуляція — являє собою спосіб лікувального застосування імпульсних токів для нормалізації порушених функцій органів і систем.
 • Лазерна терапія — це лікувальне застосування лазерного випромінювання з вираженим протизапальним, ранозаживляючим, обезболюючим, імуностимулюючим впливом. Має значний терапевтичний ефект при лікуванні травм, опіків, болів різноманітного походження.
 • Магнітотерапія — це процедура з лікувальним впливом магнітного поля на організм, яке має протизапальний, протинабряковий, обезболюючий, антиалергічний і седативний ефект. Це дає можливість досягти хороших результатів в лікуванні широкого спектру захворювань, таких як невроз, неврит, радикуліт, гепатит , панкреатит, цукровий діабет, виразкова хвороба, судинна патологія, захворювання шкіри, гінекологічні хвороби, урологічні хвороби тощо.
 • Медикаментозний електрофорез — поєднаний вплив на організм постійного електричного струму і введеної з його допомогою лікарської речовини.
 • Мікрохвильова терапія — призначена для лікування скелетно-м’язевих порушень, запальних процесів внутрішніх органів, розслаблення м’язів, зняття напруження, прогрівання шкіри і внутрішніх органів.
 • Інгаляційна терапія — призначається при станах після перенесеної пневмонії, трахеобронхітах, хронічних обструктивних бронхітах у фазі стійкої ремісії.
 • Ударно-хвильова терапія — це вплив ударних хвиль на болеві зони в м’яких тканинах, що знаходяться навколо кісток. Це, в свою чергу, викликає подразнення нервів, що обумовлює підвищення порогу чутливості зі стійким зниженням больового синдрому.
 • Кріотерапія — це дієвий засіб для зняття болі при гострих і хронічних захворюваннях опірно-рухового апарату: суглобів, хребта, ревматичних захворюваннях м’яких тканин.
 • Пневмовібротерапія — це косметичний і медичний лімфодренаж за допомогою апарату для утилізації і пришвидшення виходу продуктів кліткового метаболізму і активізації метаболічних процесів. Призначений для лікування надлишкової ваги; зняття відчуття важкості в ногах та лікування целюліту.
 • Вакуумний масаж — це лікувальний вплив зниженого атмосферного тиску на тканини і органи, які дають прекрасний лімфодренуючий, спазмолітичний, протизапальний ефект. Призначається при лікуванні дегенеративно-дистрофічних уражень хребта, міалгій, атонічного коліту, хронічного бронхіту, пієлонефриту, целюліту.
 • Ультразвукова терапія — це мікромасаж тканин, що лікує запальні і дегенеративно-дистрофічні захворювання суглобів з вираженим больовим синдромом, наслідки травм і пошкодження кістково-м’язевої системи.
 • Парафіно-озокеритне лікування - використовується для лікування гострих і хронічних запальних захворювань і травм периферичної нервової системи, наслідків захворювання і травм опорно-рухового апарату, зв’язок, м’язів, трофічних виразок , опіків і вялозаживаючих ран, хронічних захворювань шлунково-кишкового тракту, хронічних запальних захворювань жіночої статевої сфери.
 • Cпелеотерапія — це лікувальне використання аерозолю повареної солі для лікування органів дихання.

Ви також зможете пройти різноманітні процедури, що базуються на унікальних властивостях мінеральних вод курорту м.Трускавець, які не мають аналогу у всьому світі, а також найширший вибір бальнеопроцедур таких, як душ Шарко, циркулярний та підводний душ - масаж, гальванованна, підводна тракція, аромованни, перлинні ванни з кольоротерапією, механотерапія в басейні з підводними тренажерами, суха вуглекисла ванна, гідроколонотерапія.

Підводний душ - масаж

Це лікувально-профілактична процедура, в основі якої лежить масаж тіла людини, зануреної в ванну з водою, струменем води під тиском. В основі дії підводного душу-масажу лежить температурний і механічний ефект.
Підводний душ-масаж підсилює кровопостачання шкіри, підвищує діурез і обмін речовин, активує трофічні процеси, покращує тургор шкіри.
При проведенні підводного душу-масажу з ароматерапією використовуються різні додатки, що мають специфічний вплив на організм людини, а саме:

 • каштан — зміцнює вени та покращує кровообіг;
 • протиревматичні засоби — мають знеболюючий ефект при захворюванні суглобів, хребта, м’язів;
 • пініментол — має антисептичну, відхаркуючу, міорелаксуючу дію;
 • валеріана — має седативний ефект;
 • розмарин — надає тонізуючий ефект, знімає втому, підвищує працездатність, у чоловіків призначається при простатитах;
 • дерматологічні засоби — омолоджують і зволожують шкіру, мають протизапальну дію.

Гальванованна

Змінює кількісне і якісне співвідношення іонів у тканинах, внаслідок чого досягається протибольова та спазмолітична дія, зменшується підвищений м’язовий тонус, покращується кровообіг та обмін речовин. Ванна призначається для лікування міалгій, люмбаго, розтягнення м’язів і зв’язок, контузій і гематом.

Підводна тракція

Тракційна терапія являється одним із основних методів лікування неврологічних проявів остеохондрозу хребта.

Мінеральна ванна з продуктами Мертвого моря

Мінеральна ванна з грязями Мертвого моря:

 • сприяє розширенню судин, прискоренню кровотоку в них;
 • підвищує температуру в прилеглих тканинах;
 • зменшує проникливість судинної стінки;
 • прискорює об­мінні процеси.

Вуглекисла ванна

Це процедура при якій «вируючі» бульбашки вуглекислого газу і теплої води температурою 34°С, механічно подразнюють рецептори шкіри, розширюють судини і покращують кровообіг, нормалізують нервову діяльність і обмін речовин, стимулюють функцію ендокринних залоз, особливо, статевих, а також мають кардіотонічний вплив.

Мінеральна ванна

Наявність у мінеральній воді солей пояснює її лікувальну дію. Солі, осідаючи тонким шаром на поверхні тіла, вже під час процедури через шкіру потрапляють у тканини і кров, впливаючи безпосередньо на функції внутрішніх органів і систем. Після завершення процедури лікувальна дія не припиняється, оскільки на шкірі утворюється «соляний плащ».

Озонова ванна

Відновлює еластичність шкіри та зменшує її сухість. В результаті досягається виражений омолоджувальний ефект, шкіра стає більш пружною і еластичною. Ванна має протизапальну і імуномодулюючу дію, посилює мікроциркуляцію і обмін речовин.

Перлинна ванна

Отримала свою назву в зв’язку з тим, що утворені великі бульбашки повітря переливаються у ванні наче перлини. При проведенні перлинних ванн воду перенасичують повітрям, яке подається під тиском.

Циркулярний душ

Масаж вихровими потоками води здійснює позитивний вплив на м’язову систему, кровообіг, нормалізує процеси гальмування і збудження в центральній нервовій системі.

Душ Шарко

Це душ «ударно-масажного» типу. Він застосовується з відстані від 3 до 5 метрів. Душ Шарко знімає синдром хронічної втоми та напруження м’язів хребта.

Гідромасаж висхідний

Це душ, який використовується для лікувального впливу на органи тазу.

Суха вуглекисла ванна

Це процедура, яка збуджує рецептори шкіри, нормалізує нервову діяльність і обмін речовин, стимулює функцію ендокринних залоз, має кардіотонічний вплив.

Якщо Ви втомились хворіти, виснажені стресами та хронічною перевтомою, то в нашому центрі Ви відчуєте гармонію душі та тіла. А якщо Ви здорові, то Вам подарують ще більше сил та енергії.

 

Facebook
Twitter Google+
VKontakte Foursquare YouTube
Онлайн чат